Sekite naujienas:

Apie mane

Kai skambteli mano fotostudijos durų varpelis, aš tikrai žinau, kad po minutės kitos su manimi bus pasidalinta kažkokio džiugaus įvykio laukimu.

Tik džiugaus, nes būtent tokias,  šviesiausias gyvenimo akimirkas, norime išsaugoti ne tik atmintyje. Išleistuvės, vestuvės, kūdikio laukimas, krikštynos, sukaktuvės, jubiliejai…  Juk atmintis tokia trapi ir laikina, o tas laukiamas įvykis – toks… ypatingas. Tad nenuostabu, kad bent keletą kartų gyvenime kaip išmanydami rūpinamės ne tik šventiniais apdarais, gausiomis vaišėmis bei linksmybėmis, tačiau ir tuo, kaip šias išskirtines akimirkas išsaugoti. Ir ne tik sau. Mūsų palikuoniams tolimoje ateityje – taip pat… Tad tokio džiugaus įvykio laukdami ir praveriame vestuvių fotografo duris.

Be abejo, švenčiančių lūkesčiai – ne tik deramai viskam pasirengti, patirti ypatingos dienos nuotaiką, ja mėgautis, tiesiog – švęsti… Tačiau klysta tie, kas mano, kad tai svarbu tik šventės kaltininkams bei jų svečiams. Nors vestuvių fotografas yra kitoks šventės dalyvis, nepatirdamas drauge su kadro herojais jų išgyvenamų emocijų, nejausdamas atsakomybės už sėkmę virpulio ir svaiginančio kūrybos džiaugsmo, į fotoalbumą jis tegalės sudėti varganos ,,muilinės“ vardo vertą foto produkciją.  Tik ar to vertas Jūsų ypatingas džiugus įvykis?

Nuoširdžiai Jūsų fotografė Jūratė Gurauskė